Piping Design

طراحی فرایند

مهندسی مکانیک

تاسیسات و تهویه مطبوع

طراحی تجهیزات ثابت

ابزار دقیق و کنترل

برق و قدرت

تجهیزات دوار

صنایع و مدیریت پروژه

جوش، مواد و متالوژی

عمران، معماری و شهرسازی

ثبت نام    |    ورود

نوین‌پارسیان؛ شانس بیشتر برای اشتغال بهتر

در مجتمع نوین‌پارسیان شما هرآنچه که برای جذب شدن در بازار کار مهندسی نیاز دارید را با تضمین بیمه آموزش فرا می‌گیرید، مدرک معتبر بین‌المللی از کانادا دریافت ‌می‌کنید و در نهایت با پشتیبانی موسسه، جذب صنایع می‌شوید.

آشنایی با نوین‌پارسیان در چهار بخش

آموزش به شیوه نوین‌پارسیان؛ نوین و کاربردی

بخش اول

آشنایی با نوین‌پارسیان

نوین‌پارسیان این افتخار را دارد که کاربردی‌ترین دوره‌های آموزشی در گرایش‌های فنی و مهندسی برای بیش از ۵۰۰هزار دانشجو و مهندس از صدها شرکت و دانشگاه ایرانی و خارجی از کشورهایی نظیر کانادا و استرالیا ارائه نماید.

بخش دوم

نحوه برگزاری دوره‌ها

تمامی امکانات، ابزارها و تجهیزات لازم برای آموزش حضوری، آنلاین و آفلاین دانشپذیران عزیز را مطابق با متدهای مراکز معتبر بین‌المللی همچون Lynda و Udemy و با همکاری کالج Ontario Technologist House در تورنتو کانادا خدمت فراهم آورده‌ایم.

بخش سوم

مدرک بین‌المللی از کانادا

با تکیه بر دو دهه تجربه درخشان، از سال ۲۰۲۲ و با اخذ مجوز رسمی از دولت کانادا، نوین‌پارسیان فعالیت رسمی برون‌مرزی خود را در کنار Ontario Technologist House به عنوان موسسه آموزش بین‌المللی و ارائه‌دهنده گواهینامه بین‌المللی شروع نموده است.

بخش چهارم

استخدام شدن شما

نوین‌پارسیان عالی‌ترین سطح آموزش را برای دانشجویان خود فراهم نموده است. به طوری که دانشجویان پس از طی دوره‌های آموزشی، به عنوان نیروی متخصص و با انگیزه، جذب جامعه صنعتی کشور می‌شوند.

وجه تمایز نوین‌پارسیان چیه؟

ویژگی‌های برجسته و متمایز مجتمع فنی نوین‌پارسیان

امکانات آموزشی مدرن

مجتمع نوین‌پارسیان داری امکانات رفاهی، تجهیزات سخت‌افزاری مدرن و کارگاه‌های آموزشی مطابق با استانداردهای بین‌المللی می‌باشد.

صدور مدرک بین‌المللی از کانادا

بعد از اتمام دوره‌های آموزشی، از طرف آکادمی Ontario Technologist House گواهینامه‌ای برای شما فارغ‌التحصیلان گرامی صادر می‌شود.

اساتید مجرب

اساتید مجتمع نوین‌پارسیان با تجربه‌ای فراوان، هر آنچه که نیاز دارید را در قالب دوره‌های به روز و نیاز محور، به شما یاد می‌دهند.

پاسخگویی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته به همراه بیمه آموزش، پاسخگوی شما دانشجویان عزیز بعد از شرکت در هر یک از دوره‌های آموزشی می‌باشد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

موفقیت‌های نوین‌پارسیان در یک نگاه

20

سال سابقه

20,000

دانشجو

18,200

گواهینامه صادر شده

264

دوره آموزشی

819,200

ساعت آموزش

مدیرعامل مجتمع نوین‌پارسیان

دکتر علیرضا قندچی

ما با بیش از دو دهه تجربه موفق و با یاری جستن از مجرب‌ترین اساتید و به روزترین شیوه‌های آموزشی توانسته‌ایم در ارتقای تخصص و مهارت فنی مهندسین و دانش مدیران قدم‌های برجسته برداریم و هم اکنون با بهره‌گیری از استانداردهای آموزشی و شرح دروس کاربردی در کنار آکادمی معتبر Ontario Technologist House از کانادا به صورت رسمی شما را به بازار کار بین المللی معرفی خواهیم نمود.

دکتر علیرضا قندچی
دوره‌های نوین‌پارسیان چه موضوعاتی را پوشش می‌دهند؟

دپارتمان‌های مجتمع فنی نوین‌پارسیان

Piping Design

نفت، گاز و پتروشیمی بی‌شک با توجه به ذخایر موجود مهمترین صنعت کشور محسوب می شوند که سهم بسزایی در اشتغال نیروهی متخصص را به خود اختصاص داده و خواهند داد. تنوع مشاغل و رشته های مختلف تحصیلی در این صنعت آنرا به یکی از جذاب ترین حرف و مشاغل تبدیل نموده است.

طراحی فرایند

مهندسی طراحی فرایند طیف وسیع و گسترده‌ای از صنایع را شامل شده و عملاً حضور موثر نفرات در این دپارتمان مستلزم مطالعات جامع، پیوسته و عمیق می‌باشد. دپارتمان طراحی فرایند با شناخت کامل نسبت به زوایای یک پروژه اطلاعات مورد نیاز سایر دپارتمانهای مهندسی را نیز تامین می‌کند.

مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک را می‌توان به جرات پایه‌ای‌ترین و پرکاربردترین دانش بشر از دیرباز تا عصر مدرن شمرد که پیشرفت‌های شگفت‌آوری را در عرصه‌های مختلف ایجاد کرده است. به دلیل تنوع این دانش و گسترش آن، بسیاری از رشته‌ها و تخصص‌ها با نام دیگری انشعاب شده و منجر به ایجاد حیطه جدیدی از دانش شده است که از جمله می‌توان به مهندسی پزشکی، هوافضا، رباتیک، کشتی‌سازی، آموزش تاسیسات مکانیکی، انرژی و غیره اشاره نمود. دوره های مهندسی مکانیک فیزیک مهندسی و ریاضیات را با دانش مواد تلفیق نموده و با طراحی، آنالیز، آموزش تاسیسات مکانیکی و ... سروکار دارد.

تاسیسات و تهویه مطبوع

در تشریح اهمیت آموزش تاسیسات و طراحی سیستم‌های تهویه مطبوع همین بس که با آسایش در زندگی بشر ارتباط دارد. آموزش تاسیسات ساختمان از جمله طراحی، اجرا، راه اندازی، سرویس و نگهداری تاسیسات بهداشتی، گرمایشی و برودتی از جمله مهمترین وظایف تکنسینها و مهندسین این شاخه مهندسی محسوب می گردد.

طراحی تجهیزات ثابت

به تجهیزاتی، تجهیزات ثابت گفته می‌شود که تحت فشار مشخصی یک فرآیند شیمیایی یا جداسازی فیزیکی عمل می‌کنند و یا به منظور تبادل حرارت و بهینه‌سازی انرژی درواحدهای فرآیندی استفاده میشوند.

ابزار دقیق و کنترل

مهندسین آموزش یافته دوره آموزش ابزار دقیق یا PMP نقش بسزایی در تمامی صنایع جهت راه‌اندازی و بهینه سازی سیستم ها بر عهده دارند. چه در صنایع پروسسی یا در صنایعfactory automation مانند خودروسازی یا بسته بندی و...، یا صنایع ترکیبی مانند دارویی یا غذایی و... مهندسین آموزش یافته دوره آموزش ابزار دقیق نقش‌های جداگانه و پراهمیتی را بر عهده دارند.

برق و قدرت

مهندسی برق صنعتی را می توان پر کاربردترین دانش بشر دانست که در همه ابعاد زندگی انسان تاثیر گذار است و همه روزه با پیشرفت تکنولوژی به وابستگی انسان به برق افزوده می‌شود که زندگی بدون تکنولوژی الکتریکی و برق را دور از تصور کرده است.

تجهیزات دوار

تجهیزات دوار را به عنوان قلب واحد های صنعتی می شناسند. دپارتمان تجهیزات دوار که بعضا در شرکتهای فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی از آن با نام دپارتمان Machinery یاد می شود، یکی از واحدهای کلیدی در میان گرایش های مهندسی است.

صنایع و مدیریت پروژه

علاوه بر مهارت‌آموزی در زمینه نرم‌افزارها و یادگیری استانداردها ، انتقال تجربه مدرسین شاغل در صنعت را نیز برای شما بهمراه خواهد داشت. مطالب آموزش MS project بصورت پروژه های کاربردی و عملی ارائه میگردد.

جوش، مواد و متالوژی

دپارتمان جوش، مهندسی مواد و متالورژی موسسه نوین پارسیان با بهره‌مندی از اساتید دانشگاهی و معروف صنعتی دوره‌های متنوع تئوری و عملی با رویکرد مهارت آموزی در حوزه‌های مهندسی بین‌المللی جوش، مهندسی‌خوردگی ، مهندسی سطح و عملیات حرارتی، مهندسی سرامیک ومهندسی پلیمر را به صورت حضوری و آنلاین در کنار بسته های آفلاین آموزش جوشکاری حرفه ای برگزار می نماید.

عمران، معماری و شهرسازی

با تکیه بر دو دهه تجربه درخشان در آموزش‌های کاربردی مهندسی و مدیریتی، از سال 2022 میلادی و با اخذ مجوز رسمی از دولت کانادا

دانشجویان ما در مورد دوره‌های ارائه شده چه میگویند؟

نظرات فارغ‌التحصیلان در مورد دوره‌های نوین‌پارسیان

وحید ملکی

وحید ملکی

بنده از سال ۹۴ تاکنون از کتاب های منتشر شده و دوره های تخصصی آن شرکت محترم در زمینه نفت و گاز شامل دوره های طراحی تخصصی پایپینگ، PDMS، کنترل کیفیت پایپینگ، تهیه مدرک PMS‌، نرم افزارCAESARII را گذرانده و اندک دانش و تجربه موفق خود در این زمینه کاری را مدیون زحمات دست اندرکاران موسسه نوین پارسیان هستم؛

علی عدیل

علی عدیل

همه اساتید آشنا با صنعت نفت و شاغل در این حوزه هستند، بر استانداردها مسلط هستند و دید فنی که به دانشپذیر میدهند بی نظیر است. نکته ستودنی این که ایشان علاوه بر پاسخگویی به سوالات مرتبط با دوره ها، حتی در زمینه های کاری و مشکلات دانشپذیر در محل کار از هیچ کمکی فروگذار نیستند.

ندا زرگانی

ندا زرگانی

بنده دوره های اصول طراحی فرآیند از جمله data sheet ، PFD -P&ID ، Philosophy control و Piping مقدماتی را به صورت آنلاین و آفلاین از دوره های مگا گذروندم ؛ از عوامل محترم موسسه آموزش عالی نوین پارسیان هم به خاطر کیفیت عالی دوره های آنلاین و هم محتوای فنی و تخصصی دوره ها تشکر می کنم.

محسن نعمتی

محسن نعمتی

نقطه قوت بارز نوین پارسیان علاوه بر برنامه ریزی قوی، اساتید خبره باسابقه و مسلط در تدریس مطالب است. کیفیت محتوا با توجه به شرایط کرونا، مجموعا نوین پارسیان دغدغه مندانه تر برای کاهش افت کیفیت آموزش، ارایه صحیح موضوعات و پیوستگی مطالب عمل کرده است.

آخرین مقالات تخصصی را در وبلاگ مطالعه کنید

وبلاگ نوین‌پارسیان

انواع معماری

معرفی انواع معماری در ایران

انواع سبک ها و دوره های معماری ایرانی به لحاظ تاریخی در دو دسته کلی معماری سنتی و معماری معاصر تقسیم میشوند؛ حدفاصل این دو سبک معماری را به سبب ورود تمایلات معماری غرب گرایانه، اواخر دوران قاجار در نظر میگیرند. در این مطلب هر یک از این دو معماری را معرفی میکنیم.

جوشکاری مقاومتی

جوشکاری مقاومتی و نقطه ای و انواع آن

جوشکاری مقاومتی که گاهی به آن جوشکاری با مقاومت الکتریکی (ERW) نیز گفته می شود معمولاً برای اتصال دو قطعه فلزی ساده به یکدیگر استفاده می شود. جریان الکتریکی از طریق الکترودهای جوش به ورق های فلزی (یا هر قطعه کاری در حال اتصال) منتقل می شود که به ورق ها نیرو وارد می کند سپس این نیرو به گرما تبدیل می شود.

اتوکد در مکانیک

با کاربرد اتوکد در مهندسی مکانیک آشنا شوید

طراحی و نقشه کشی دو کار برجسته و حیاتی در مباحث مهندسی هستند، به ویژه هنگامی که صحبت از صنایع معماری، ساخت و ساز، تولید، برق، مکانیک و هوافضا می شود. سازمان‌ها در حال دور شدن از فرآیندهای دستی به سمت ترتیبات مبتنی بر رایانه برای افزایش بهره‌وری، دقت و ساده‌سازی گردش‌های کاری هستند. یکی از فن‌آوری‌ها یا نرم‌افزارهای مهمی که شیوه‌های طراحی و پیش‌نویس مدرن را هدایت می‌کند،نرم افزار اتوکد با نام تجاری Autodesk AutoCAD، (نرم‌افزار طراحی و پیش‌نویس به کمک رایانه) است.

شما برنده کد تخفیف شده‌اید!