درباره ما

مجتمع فنی آموزش عالي آزاد نويـن پارســــيان به مدیریت دکـتر عـــلیرضا قندچی در سال ۱۳۷۹ با هدف طراحی وبرگزاری دوره های آموزشی تـخصصی فنی و مهندسی براساس تقاضای کارفرمایان و مهارت های مورد نیاز تاسیس شد.

ما کلیه امکانات، ابزارها و وسایل لازم را برای آموزش شما عزیزان براساس الگوها و متدهای مراکز معتبر نظیر Udemy ,Lynda و با همکاری با کالج بین المللی نوین پارسیان در تورنتو کشور کانادا و با تکیه بر سال ها تجربه و خدمت فراهم کرده ایم.

به تیم ما بپیوندید

بیانیه ماموریت

موسسه آموزش عالي آزاد نوين پارسيان عالی ترین سطح آمـــوزش را برای دانشجویان خود فراهم می سازد بطوریکه دانشجویان پس از طی دوره آموزشی بعنوان نیروی متخصص و با انگیزه جذب جامعه صنعتی کشور خواهند شد. این موسسه برای غنی سازی سطوح آموزشـی ارائه شده همواره تحقیق و توسعه را با توجه به نیاز فارغ التحــــصیلان و صنایع سرلوحه کار خود قرارداده است. رشد و توسعه سازمانها، شرکتها و صنایع کشور از طریق ارتقاء دانش و مهارتهای کاربردی در کنار توسعه همکاری هدفمند با مراکز علمی و دانشگاهی در راستای ایجـــاد زمینه مناسب برای اجرای پروژه های ملی در دستور کار نوین پارســـیان می باشد.

گستره مخاطبین

نوین پارسیان هم اکنون این افتخار را دارد که به عـــنوان بــرند برتر آموزشی درسال های گذشته درحوزه فنی ومهندسی، کـــاربردی ترین آموزش ها را به بیش از ۵۰۰ هزار مهندس و مدیران و بیش از صدها شرکت خصوصی و دولتی ارائه نماید.​ امروزه نوین پارســــیان درکنار دوره های حضوری در ساختمان آموزش ، دوره های آنلاین و آفلاین بسایری را برای نه تنها برای مهندسین ، مدیران و دانشجویان ایرانی بلکه دانشجویانی از کشورهای نظیر کانادا، استـرالیا ، افغانستان ،  تاجیکستان، عراق (و اقلیم کردستان) به عـــنوان دانشجــــویان غیر ایرانی ، از آمـــوزش های ما بهره می برند. دانـــشـــجویان مــــاهم اکنون سالیانه بیش از یک میلیون ساعت ازدروس ما بهره می برند.

تاریخچه

گامهای نخست راه اندازی نویــن پارسیان در سـال ۱۳۷۹ برداشته شد وماموریت و سرلوحه آن براساس طراحی و برگزاری دوره های آمـوزشی کاربردی در حوزه فنی و مهندسی بر محوریت نیاز صنایع قرارداده شد. در این مسیربیشترین فعالیتهای نوین پارسیان معــطوف صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بود اما با گذشت زمان و شناسایی نیازهای موجـود در سایر رشته های مهندسی نظیر مکانیک، صنایع، تاسیسات، عمران ، برق و … دامنه فعالیتهای حرفه ای خود را گسترش داد.این موسسه درسال ۱۳۸۶ با موفقیت در ممیزی کیفی و داشتن امکانات سخـــــت افزاری وهــمکاری باساتید مجرب ومورد تایید توانـست مجــوزبرگزاری دوره های فــنی و مهندسی را از وزارت علوم و تحقیقات به شماره ۲۴/۲۲۸۲ اخذ نماید وبه موسسات آموزش عالی آزاد بپیوندد. با تکیه بر ســـالها تجربه در شناخت نیاز فارغ التحصیلان، کارشناسان و مهندسـین کشور در شــاخه های مختلف مهندسی، رسالت خود را ارتقاء دانش و مهارت متـقاضیان اشتغال و یا ارتقا، جایگاه شغلی بنیان نـــهاده است. بیش از بیســـت سال  فعالیت درخشان و افتخار آمــیز در حیطه آموزشهای تخصصی و بیلان آموزش بیش از ۴۰۰ هزار نفر درس، نتیــــجه پایش موشکافانه نیازهای آموزشی و پژوهشی جامعه و شناســـــایی اهمیت توسعه آموزش مهارتهای پیشرفته در این موسسه می باشد.

آرمان واعتقادما

ما اعتقاد داریم که دانش و تخصص ماندگارترین ابزار تــغییر است و می خواهیم با تمرکز بر گسترش سطوح آموزش تخصصی، نقش خود را در این مسیربازی کنیم. نوین پارسیان همان مرکز آموزش تخصصی است که بین دروس تئوری دانشگاهی و نیاز صنعت قرارگرفته و خـلا بین این دورا با آموزش های خود پرنموده است وهمچنین با داشتن دوره های آفلاین و آنلاین جغرافیای آموزشی را ازبین برده است .هم اکنون نوین پارسیان شعبه ی درتورنتو کانادا را تاسیس نــموده است وهدف ما رسیدن به روزی است که با همکاری کالج های بیـن المللی به روز ترین دوره ها وتدریس اساتید را برای مهندسین و مدیران این مرز وبوم مهیا سازیم.

خدمات ما

- طراحی تدوین و برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی فنی، مهندسی و مدیریتی به صورت حضوری و آنلاین
- ارائه خدمات مشاوره، نیازسنجی و آموزشهای تخصصی به سازمانها، شرکتها و کارخانجات
- انتشار کتب و مقالات تخصصی در حیطه های کاربردی وفنی و مهندسی
- ارائه خدمات آموزشی مجازی - پخش زنده

معرفی ما

چارت سازمانی

معرفی چارت سازمانی نوین پارسیان

تیم ما

معرفی تیم نوین پارسیان

علیرضا قندچی

مدیرعامل

فرزاد محسنی فرد

مدیرداخلی

آیدا حسینی

سرپرست سازمانی

مهشید سمیعی

مدیر مالی

رضا یوسف زاده

برنامه نویس

سینا مرتضایی

کارشناس تدوین

مسعود محرمی

کارشناس آی تی

خانم اسدی

کارشناس سازمانی

آقای طاهری

کارشناس SEO

رضا سرایلو

برنامه نویس

امید زاهد

برنامه نویس

عطیه رستگار

کارشناس آموزش

المیرا سلیمی

کارشناس سازمانی

آقای اشتیاق

برنامه نویس

آقای نامی

مدیر سرور

سعید قاسمیان

طراح وگرافیست

شبنم عزیزی

کارشناس آموزش

طاها نوازش

فیلمبردار و‌ تدوین گر

احمدرضا صالحوند

تدوینگر

مهسا وین

کارشناس ارشد آموزش

نرگس دهقانی

کارشناس آموزش