درباره ما

مجتمع فنی آموزش عالي آزاد نويـن پارســــيان درسال ۱۳۷۹ به اهتمام آقای دکترعلیرضا قندچی و زنده یاد خانم مهندس فائزه فلسفی تاسیس شد.

ماموریت ما تدوین دوره های آموزشی کاربردی در گرایش های فنی ومهندسی ومدیریت پروژه های مورد نیاز بازار کار و کارفرمایان بوده است. راه اندازی ساختمان آموزش مجهزو به روز جهت برگزاری با کیفیت آموزش هاامکان برگزاری دوره ها و خدمات رسانی به صورت حضوری را تامین نمودواین مهم که تربیت مهندسین حرفه ی ومورد نیاز در پروژه های مختلف کشورعزیزمان است را تحقق بخشیده است. تمامی امکانات، ابزارها و تجهیزات لازم برای آموزش حضوری و غیرحضوری شما عزیزان را مطابق با الگوها و متدهای مراکز معتبربین المللی همچون Udemy ,Lynda و با همکاری کالج Ontario Technologist House در تورنتو، کانادا و به پشتوانه سال ها تجربه و خدمت فراهم کرده ایم.

بیانیه ماموریت
بیانیه ماموریت

بیانیه ماموریت

موسسه آموزش عالي آزاد نوين پارسيان عالی ترین سطح آمـــوزش را برای دانشجویان خود فراهم نموده به طوری که دانشجویان پس از طی دوره آموزشی بعنوان نیروی متخصص و با انگیزه، جذب جامعه صنعتی کشور می شوند. این موسسه برای غنی سازی سطوح آموزشـی ارائه شده همواره تحقیق و توسعه را با توجه به نیاز فارغ التحــــصیلان و صنایع سرلوحه کار خود قرار داده است. رشد و توسعه سازمان ها، شرکت ها و صنایع کشور نیازمند ارتقاء دانش و مهارت های کاربردی است. به این ترتیب ارتباط سازنده و هدفمند با مراکز علمی و دانشگاهی با هدف آماده سازی بسترهای تحول جامعه و صنعت در دستور کار نوین پارســـیان می باشد.

گستره مخاطبین
گستره مخاطبین

گستره مخاطبین

نوین پارسیان هم اکنون این افتخار را دارد که به عـــنوان بــرند برتر آموزشی طی سال های گذشته در حوزه فنی و مهندسی، کـــاربردی ترین آموزش ها را برای بیش از ۵۰۰ هزار مهندس و مدیر و بالغ بر صدها شرکت خصوصی و دولتی ارائه نماید.​ امروزه نوین پارســــیان در کنار دوره های حضوری در ساختمان مرکزی آموزش، دوره های آنلاین و آفلاین بسیاری را برای مهندسان، مدیران و دانشجویان ایرانی و دانشجویان خارجی از کشورهایی نظیر کانادا، استـرالیا، افغانستان، تاجیکستان، عراق (و اقلیم کردستان) به عـــنوان دانشجــــویان غیر ایرانی، برگزار می کند. چنانکه هم اکنون سالیانه این دانـــشـــجویان بیش از یک میلیون ساعت از آموزش های تخصصی ما بهره می برند.

تاریخچه

گام های نخست راه اندازی موسسه نویــن پارسیان در سـال ۱۳۷۹ برداشته شد و ماموریت آن طراحی و برگزاری دوره های آمـوزشی کاربردی در حوزه فنی و مهندسی با محوریت رفع نیازهای صنایع کوچک و بزرگ بود. در این مسیر بیشترین فعالیت نوین پارسیان معــطوف به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بود اما با گذشت زمان و شناسایی نیازهای موجـود در دیگر رشته های مهندسی نظیر مکانیک، صنایع، تاسیسات، عمران ، برق و … دامنه فعالیت های حرفه ای خود را گسترش داد.این موسسه درسال ۱۳۸۶ با موفقیت در ممیزی کیفی و تجهیز امکانات سخـــــت افزاری همچنین هــمکاری با اساتید مجرب و خبره مجــوز برگزاری دوره های فــنی و مهندسی را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به شماره ۲۴/۲۲۸۲ اخذ نموده و به موسسات آموزش عالی آزاد پیوست. این موسسه با تکیه بر ســـالها تجربه در شناخت نیاز فارغ التحصیلان، کارشناسان و مهندسـان کشور در شــاخه های مختلف مهندسی، رسالت خود را افزایش دانش و مهارت متـقاضیان، اشتغال و یا ارتقا، جایگاه شغلی آنان بنیان نـــهاده است. بیش از 20 سال فعالیت درخشان و افتخار آمــیز در توسعه مهارت های تخصصی و آموزش بیش از ۴۰۰ هزار نفر دانشپذیر، نتیــــجه پایش موشکافانه نیازهای آموزشی و پژوهشی جامعه و شناســـــایی اهمیت توسعه آموزش مهارت های پیشرفته در این موسسه است.

آرمان واعتقادما

ما معتقدیم دانش و تخصص ماندگارترین ابزار تــغییر است و برآنیم با تمرکز بر گسترش سطوح آموزش تخصصی، نقش خود را در این مسیر ایفا کنیم. بر همین اساس نوین پارسیان توانسته با برقراری ارتباط موثر میان نیازهای صنعت و دروس دانشگاهی از طریق ارائه آموزش های مهارتی، خلاء موجود را پر کند. در کنار آن با برگزاری دوره های آفلاین و آنلاین مرزهای جغرافیای آموزشی را نیز از بین برده است. هم اکنون نوین پارسیان با تاسیس شعبه خارج از کشور در تورنتو کانادا در شوق رسیدن به فردایی است که با همکاری کالج های بیـن المللی به روز ترین آموزش ها را با بهره مندی از دانش اساتید مجرب برای مهندسین و مدیران این مرز وبوم مهیا سازد.

همکار Ontario Technologist

همواره طراحی و تدوین دوره‌های جدید مطابق با آخرین فناوری‌های روز جهان ، قوانین و آئین نامه های مهندسی را در دستور کار خود قرار داده ایم این مهم ما را برآن داشت که با تکیه بر اعتبارو تجربه مان در گستره‌ای فراتر از مرزهای جغرافیایی ایفای نقش کنیم حال با تکیه بردو دهه تجربه درخشان در آموزش‌های کاربردی مهندسی و مدیریتی، از سال2022 میلادی و با اخذ مجوز رسمی از دولت کانادا، نوین‌پارسیان فعالیت رسمی برون‌مرزی خود را در کنارمرکز آموزش معتبر Ontario Technologist House به عنوان موسسه آموزش بین‌المللی وارائه کننده گواهینامه بین المللی شروع نموده که خود برگ زرین دیگری خواهد بود بر دفتر افتخارات موسسه فنی عالی نوین‌پارسیان.

معرفی ما

چارت سازمانی

معرفی چارت سازمانی نوین پارسیان

تیم ما

معرفی تیم نوین پارسیان

علیرضا قندچی

مدیرعامل

فرزاد محسنی فرد

مدیرداخلی

آیدا حسینی

سرپرست سازمانی

مهشید سمیعی

مدیر مالی

رضا یوسف زاده

برنامه نویس

سینا مرتضایی

کارشناس تدوین

مسعود محرمی

کارشناس آی تی

خانم اسدی

کارشناس سازمانی

آقای طاهری

کارشناس SEO

رضا سرایلو

برنامه نویس

امید زاهد

برنامه نویس

عطیه رستگار

کارشناس آموزش

المیرا سلیمی

کارشناس سازمانی

آقای اشتیاق

برنامه نویس

آقای نامی

مدیر سرور

سعید قاسمیان

طراح وگرافیست

شبنم عزیزی

کارشناس آموزش

طاها نوازش

فیلمبردار و‌ تدوین گر

احمدرضا صالحوند

تدوینگر

مهسا وین

کارشناس ارشد آموزش

نرگس دهقانی

کارشناس آموزش

منصور یوسفی

کارشناس تدوین

آرمیتا جوانمردی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

خانم غلامی

کارشناس برون سازمانی

خانم صباح

کارشناس آموزش