آموزش خصوصی

از مزیت های آموزش خصوصی در موسسه آموزش عالی آزاد نوین پارسیان می توان به مدیریت زمان دانشپذیران، رفع اشکال کامل دانشپذیران، امکان پرسیدن سوال و پرسش با هر تعدادی، امکان رفع اشکال پایه های قبل، تمرکز بیشتر در کلاس درس، راحتی محیط کلاس درس، انتخاب زمان دلخواه برای حضور در کلاس و قابلیت تغییر زمان جلسه تدریس اشاره کرد.

مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل

در این بخش مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل، گرفتن نمرات خوب و نمره های برتر، موفق شدن در امتحانات نهایی و کنکور، ارتقای معدل و … ارائه می گردد

درخواست آموزش خصوصی V.I.P
01

مزایای کلاس های تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل

از مزیت های این نوع آموزش تلف نشدن وقت دانشپذیر در مسیر رفت و آمد به کلاس است؛ این مورد به ویژه در روزهای برگزاری امتحانات بسیار مهم است. جلسات تدریس خصوصی معمولا در منزل برگزار می شود، بنابراین دانشپذیر از زمان آموزش خود نهایت استفاده را می برد، به خصوص در ایام امتحانات که حتی یک ساعت هم طلایی است، استفاده از این نوع تدریس بسیار مفید است. البته توصیه ما این است که جلسات تدریس خصوصی از اول ترم شروع شده و به روزهای برگزاری امتحانات موکول نگردد.

02

رفع اشکال کامل دانشپذیران

در جلسات تدریس خصوصی برای هر مبحث و درسی به صورت کامل رفع اشکال می شود. چون همانطور که گفته شد دانشپذیر می تواند به راحتی سوالات خود را مطرح کند حتی اگر مربوط به مقاطع قبلی باشد. از طرفی زمان کافی برای پاسخ به سوالات وجود دارد. جلسات تدریس خصوصی می تواند برای رفع اشکال و یادگیری کامل دروس مفید و موثر باشد به شرط آنکه در کنار جلسات تدریس خصوصی، مطالعه و حل تمرین و مرور هم وجود گنجانده شود.

03

امکان پرسیدن سوال و پرسش با هر تعدادی

در کلاسهای گروهی معمولا امکان پرسیدن تعداد زیادی سوال وجود ندارد. خیلی از اوقات به خاطر جوی که بر کلاس حاکم است دانش آموزان و دانشجویان ترجیح می دهند که اصلا سوال نپرسند. ولی در جلسات تدریس خصوصی به هر تعدادی می توان سوال پرسید و از طرفی جو حاکم بر کلاس تدریس بسیار راحتتر بوده و بنابراین دانش اموزان و دانشجویان در پرسیدن سوال مشکلی نخواهند داشت. در کلاسهای گروهی ممکن است دانش آموزی فکر کند که شاید سوالش خنده دار باشد و سوال خودش را هیچ وقت نپرسد و اشکالات درسی تا آخر باقی بماند.

04

امکان رفع اشکال پایه های قبل

در بسیاری از مواقع برای برخی دروس اشکالات دانش پذیران به پایه های قبل بر می گردد. این در حالی است که اگر در طول کلاس از مباحث پایه های قبلی سوالی پرسیده شود ممکن است مدرس به علت محدودیت زمانی نتواند به چنین سوال هایی پاسخ دهد. البته حق هم دارد، چون ممکن است برای به اتمام رساندن مباحث دروس فعلی هم با کمبود وقت مواجه شود. اما در جلسات تدریس خصوصی اگر دانشپذیر سوالی داشته باشد که ناشی از ضعف او در پایه های قبل باشد، با توجه به داشتن زمان کافی، مدرس به راحتی می تواند به آن پاسخ دهد.

05

تمرکز بیشتر در کلاس درس

در کلاس های تدریس خصوصی و نیمه خصوصی چون تعداد افراد شرکت کننده کمتر است سکوت بیشتری حکم فرما بوده و عوامل مزاحم پرتی حواس و از دست دادن تمرکز وجود ندارد. حال آنکه در کلاس های گروهی به دلیل بالا بودن تعداد دانشپذیران بین 30 تا 40 و بعضا 50 نفر تمرکز کمتر بوده و جو کلاس برای برخی مناسب یادگیری نیست. در کلاس های تدریس گروهی اگر مدرس نتواند کلاس را کنترل کند واقعا در چنین کلاسی فرآیند آموختن سخت است. هر چند بیان این مطلب به مفهوم غیر مفید بودن جلسات تدریس گروهی نیست ولی به هر حال در جلسات تدریس خصوصی تمرکز بیشتر و آرامش بالاتری بر کلاس درس حاکم است.

06

راحتی محیط کلاس درس

جلسات تدریس خصوصی معمولا در منزل برگزار می شود، بنابراین محیط برگزاری کلاس های تدریس خصوصی نسبت به فضای مدرسه و دانشگاه بسیار راحتتر است. در منزل می توان لباس راحتتری پوشید، حین تدریس نوشیدنی و تنقلات صرف کرد و حتی در صورت لزوم استراحت کرد. با وجود محیط راحت جلسات تدریس خصوصی، اگر کلاس ها جدی گرفته شده و در کنار دیگر کلاس های فرد، مطالعه و مرور، حل مسئله و تمرین و پشتکار کافی وجود داشته باشد، دانشپذیران می توانند نمرات بسیار قابل قبولی کسب نمایند.

07

انتخاب زمان دلخواه برای حضور در کلاس

در بسیاری از اوقات کلاس های مدرسه، کار و دانشگاه ساعت 7:30 یا 8 صبح برگزار می شود کافی است شما شب قبل استراحت نکرده باشید، تصور کنید در این حالت شرکت در کلاس چقدر بازده خواهد بود. ولی کلاس های تدریس خصوصی را می توانید در هر زمانی برگزار کنید. 10 صبح، 5 بعد از ظهر و یا هر ساعت دلخواه دیگری، انتخاب دلخواه ساعت برگزاری کلاس واقعا مزیت بزرگی است. چرا که بازدهی زمان یادگیری در افراد متفاوت است. توانایی یادگیری برخی در ساعات ابتدایی صبح بهتر است و برخی دیگر ساعات پایانی روز بازدهی بیشتری دارند.

08

قابلیت تغییر زمان جلسه تدریس

زمانبندی طول جلسات تدریس خصوصی کاملا انتخابی است. می توان جلسه تدریس را یک ساعت و نیمه، سه ساعته و یا هر مدت زمانی که لازم است برگزار نمود. البته توصیه می شود در صورت طولانی شدن ساعات آموزش با توجه به نوع درس موردنظر،‌ در بین جلسات تدریس حتما استراحت های کوتاهی پیش بینی شود.

مدت دوره و سرعت یادگیری با شما کیفیت دوره و تضمین یادگیری باما

درخواست آموزش خصوصی (V.I.P)

تکمیل تمام اطلاعات فرم اجباری می باشد


کد امنیتی